SLEDUJTE NÁS

ZAVOLEJTE NÁM

491 472 695

Nové dezény disků

Atraktivní novinky od značek AEZ a DOTZ pro jaro 2022

ALCAR startuje do nového roku 2022 s atraktivními novinkami. Tři nové designy v šesti barevných variantách nabízí motoristům širokou škálu možností, jak zkrášlit svůj vůz novými koly pro nadcházející jaro. Možnosti použití novinek vedou od vozů střední třídy až po luxusní a SUV modely včetně hybridů a elektromobilů. Díky schválením ECE a ABE je možné většinu těchto kol použít na vozidle bez potřeby dodatečného zápisu do technického průkazu.

AEZ ATLANTA BLACK

ČERNÝ LAK

Klasický vícepaprskový design s  novým nádechem. Pro širokou škálu vozidel je k dispozici množství aplikací bez potřeby zápisu do TP díky schválení ECE. Od A pro Audi po V pro Volvo. Lesklé černé vícepaprskové kolo je dostupné od 17 do 20 palců.

Bez potřeby zápisu do TP je k dispozici například pro modely Audi A4 až Audi A8, BMW řadu 5, BMW 6 GT, BMW řady 7, Volvo XC 40, XC 60, V 60 a V90 Cross Country, Tesla Model 3 i pro mnohé modely Volkswagen a Škoda.

AEZ ATLANTA TITAN

LEŠTĚNÁ ČELNÍ PLOCHA/MATNĚ GRAFITOVÝ LAK

Elegantní vícepaprskový design se schválením ECE. Kompaktní středová část v kombinaci s dynamickým, lineárním tvarem paprsků. Varianta s leštěnými konci paprsků nezůstane bez povšimnutí.

V rozměrech 7,5×17″ až 9,5×20″, s různými aplikacemi ABE a ECE, AEZ Atlanta pokrývá širokou škálu automobilových modelů střední třídy včetně hybridních a plně elektrických vozů. Nosnost až 780 kilogramů na kolo nabízí pro nový design od AEZ širokou paletu aplikací.

AEZ ATLANTA BLACK
AEZ ATLANTA TITAN

AEZ PORTO BLACK

ČERNÝ LAK

Design s překříženými paprsky, odlišují ho detaily. Varianta s matně černým lakem nabízí schválení v originálních rozměrech pro mnoho modelů vozidel. K dispozici od 18 do 21 palců. Značka AEZ se soustředí také na E-mobilitu, a proto je AEZ Porto black vhodný pro mnoho modelů BEV, HEV nebo PHEV.

AEZ Porto je vyrobené na míru pro automobily střední a vyšší střední třídy jako jsou Audi A3, A4, BMW řady 5, BMW 6 GT, BMW řady 7, Land Rover Evoque a Land Rover Discovery Sport. Nabízí aplikace v originálních rozměrech se schválením ECE také pro širokou škálu hybridních a elektrických automobilů, například Jaguar E-Pace, Škoda Enyaq, Tesla Model S a VW ID4.

AEZ PORTO DARK

METALICKY ŠEDÝ LAK/LEŠTĚNÁ ČELNÍ PLOCHA

Design s překříženými paprsky pro prémiové automobily. K dispozici od 18 do 21 palců.

Klasický tvar překřížených paprsků je jedním z nejvyhledávanějších designů na trhu kol. Detailně zpracované kontury paprsků v metalicky šedé barvě s leštěnou čelní plochou vystupují z kompaktní středové oblastí. Distingovaný design, který zaujme na první pohled.

AEZ PORTO BLACK
AEZ PORTO DARK

DOTZ TANAKA BLACK

ČERNÝ LAK

VELKÉ. ŠIROKÉ. KONKÁVNÍ. TŘÍROZMĚRNÝ VZHLED.

Spojení sportovních, agresivních paprsků ve tvaru Y a zahloubené středové části dodává kolu výraznou dynamiku a vytváří nápadité efekty během jeho pohybu. Deset výrazně zapuštěných konců paprsků vytváří dodatečný 3D efekt, který vizuálne odděluje hvězdici disku disku od ráfku. Pozitivní stránkou tohoto designového řešení je také úspora hmotnosti pro všechny rozměry kola.

DOTZ TANAKA DARK

METALICKY ŠEDÝ LAK/LEŠTĚNÝ LEM LÍMCE

KONKÁVNÍ ZKŘÍŽENÉ PAPRSKY S ENERGICKÝM ZAKŘIVENÍM AŽ DO 21 PALCŮ.

DOTZ se znovu hlásí o slovo uvedením novinky DOTZ Tanaka, designu s překříženými paprsky s asymetrickými prvky. V rozměrech 8×18″ až 10×21″ se Tanaka hodí pro modely střední a vyšší střední třídy. Během vývoje designu se DOTZ zaměřil na aplikace pro nejprodávanejší modely od Audi A4 po Audi A6 nebo BMW řady 3, 5, 6 a 8.

DOTZ TANAKA BLACK
DOTZ TANAKA DARK

NOVINKY VE VIDEU

Všechny novinky naleznete již nyní ve veřejném 3D konfigurátoru kol na www.alcar.cz a můžete zakoupit naším prostřednictvím.