SLEDUJTE NÁS

ZAVOLEJTE NÁM

491 472 695

Ocelová kola ALCAR STAHLRAD, HYBRIDRAD, SURVIVAL 4×4 a ocelová kola pro nákladní automobily

Ocelová kola ALCAR
ALCAR STAHLRAD

ALCAR STAHLRAD

Jako evropský lídr na trhu s náhradními díly ocelových kol vyrábí ALCAR Wheels GMBH kola ve svém vlastním závodě nebo v úzké spolupráci s dalšími předními světovými výrobci. Ve vlastním výrobním závodě ALCAR Ruote SA může ročně vyrobit více než 2 miliony kol, což pokrývá podstatnou část celkové poptávky.

Výrobní závod se nachází nedaleko města Lugano ve švýcarském kantonu Ticino. Součástí ALCAR HOLDING GMBH se stal v roce 1995 a dnes je největším výrobním závodem pro ocelová kola v rámci skupiny ALCAR. Historicky se toto výrobní zařízení vždy zaměřovalo na výrobu ocelových kol pro trh náhradních dílů. Tato strategická orientace pokračovala i po integraci do skupiny ALCAR v uplynulých letech.

ALCAR Ruote SA se dnes více než kdy jindy soustředí na uspokojení někdy krátkodobých fluktuujících potřeb trhu s náhradními díly. Flexibilní pracovní a výrobní metody umožňují okamžitě reagovat na náhlé změny v poptávce na trzích.

Výroba ocelových kol ALCAR = „Vyrobeno ve špičkové švýcarské kvalitě“.

ALCAR HYBRIDRAD

ALCAR HYBRIDRAD

ALCAR Group využívá, jako specialista na aftermarketová kola, inovativní technologie. Spojil výhody ocelového kola a požadavky na design kladené na litá kola. Mnoho importérů automobilů a leasingových společností v Evropě i v severní Americe se spoléhá na tento jedinečný produkt.

Výběr pro váš vůz možný zde

DOTZ SURVIVAL

DOTZ SURVIVAL (4×4)

Dobrodružství s pohonem všech 4 kol většinou začíná tam, kde to ostatní už vzdali. Takové situace přinášejí velké nároky na člověka i materiál. Pokud jde o kola, jste s řadou DOTZ SURVIVAL v bezpečí. Garantujeme certifikovaná vysoce kvalitní kola.

Výběr pro váš vůz možný zde

Nákladní disky ALCAR

ALCAR dodává kola i pro nákladní automobily

ALCAR nabízí kompletní sortiment ocelových kol pro nákladní automobily, přívěsy, návěsy a autobusy v rozměrech od 5.25×17.5 až po 16×22.5 palců, a to od značek Maxion a Jantsa.

ALCAR kryty kol

ALCAR nabízí ozdobné kryty kol pro vylepšení vzhledu ocelových kol

Ozdobné kryty jsou k dispozici ve velikostech od 13 palců do 17 palců v několika designových variantách.

Design Milano nabízí tři barevné varianty:  stříbrnou, antracitovou a stříbrnou v kombinaci s černým pozadím.  Kromě nich jsou v nabídce také designy Riva, Livorno a Silverstone.

Proč ALCAR?

Dnes je na trhu mnoho různých typů ozdobných krytů kol. Když se podíváme na nabídku ALCAR, mluvíme především o vysoké kvalitě. Používají se například materiály ABS, díky kterým jsou kryty kol mimořádně odolné! Poměr ceny a kvality je pro nás také velmi důležitý, a proto nabízíme kvalitní výrobky za velice příznivé ceny.

zdroj: ALCAR