SLEDUJTE NÁS

ZAVOLEJTE NÁM

491 472 695

Vítěz testů letních pneu: Eagle F1 Asymmetric 6

GoodYear Eagle F1

Připravena na všechno

Pneumatika Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6 s ultra vysokou výkonností je připravena na všechno. Díky vynikající přilnavosti, skvělé ovladatelnosti a naprosté kontrole na mokrém i suchém povrchu bude tato pneumatika připravena na vše, co vás čeká na Vaší cestě. Vše, co potřebujete, abyste zůstali v pohybu, najdete právě zde.

Eagle F1 Asymmetric 6

Chcete zažít vzrušení?

Letní pneumatika Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6 byla konstruována tak, aby přinášela vysokou výkonnost za všech letních povětrnostních podmínek. Tato všestranná pneumatika opravdu je uspokojující i stejnou mírou vzrušující.

  • PŘIPRAVENA NA BRZDĚNÍ s vynikajícími vlastnostmi při brzdění na suchém povrchu,
  • PŘIPRAVENA NA OVLADATELNOST s citlivým ovládáním na suchém povrchu,
  • PŘIPRAVENA PŘILNAVOST s adaptivním přilnutím na mokrém povrchu,
  • PŘIPRAVENA NA BUDOUCNOST díky vhodnosti pro elektromobily.

Připravena na všechno

Nejenže se budete za volantem cítit bezpečněji, ale tyto pneumatiky vám pomohou cítit se přímo spjatí s vozovkou. Podívejte se, co přináší pneumatice Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6 špičkovou výkonnost.

Pokročilá technologie suchého kontaktu

Pokročilá technologie suchého kontaktu

Vylepšený výkon za sucha díky adaptivnímu běhounu a optimalizované dutině, která reaguje na změny zatížení. Kontaktní plocha se přizpůsobuje stylu jízdy a v případě potřeby se zvětšuje. To znamená, že můžete jezdit s větší přilnavostí a lépe reagovat na extrémní potřeby manévrování. 

Vynikající technologie brzdění za mokra

Vynikající technologie brzdění za mokra

Pokud prší, pomůže vám tato pneumatika udržet se na silnici. Směs pláště pneumatiky Eagle F1 Asymmetric 6 využívá nový inovativní systém pryskyřic, který umožňuje lepší mikrokontakt pneumatiky s vozovky. To znamená dokonalou přilnavost na vlhkém nebo mokrém povrchu. 

EV ready

Vhodnost pro elektromobily

Pneumatiky Eagle F1 Asymmetric 6 byly konstruovány se zřetelem na elektromobily. Jejich vzor potlačující hluk vede ke snížení hluku o 1 dB. Nová technologie jejich směsi snižuje valivý odpor a pomáhá tak prodloužit dojezd na elektrický pohon. To znamená, že pneumatika je připravena na novou generaci.

*) Kliknutím na video se nabídne možnost ho zobrazit v plné šířce vašeho prohlížeče.

Zdroj: goodyear.eu