SLEDUJTE NÁS

ZAVOLEJTE NÁM

491 472 695

Produkty ALCAR pro rok 2020

EXPLOZE DESIGNŮ AEZ & DOTZ

ALCAR VKROČIL DO NOVÉHO ROKU ŘÁDKOU DESIGNOVÝCH NOVINEK

Pět nových designů a celkem deset barevných variant nabízí automobilovým fanouškům spoustu možností, jak si vylepšit svůj vůz hned se začátkem letošního jara. Nové designy jsou homologované od malých vozů až po prémiové luxusní modely. Mnoho aplikací je schváleno s ECE homologací v originálním rozměru, a proto již není třeba tato kola zapisovat dodatečně do technického průkazu vozidla.

AEZ

Novinka AEZ Kaiman svým čistým sebevědomým designem skvěle padne vozidlům vyšší střední třídy v prémiovém segmentu.
AEZ Kaiman je dostupný v rozměrech od 17 do 22 palců. S lakováním s titanovým leskem vypadají kola nekompromisně, zatímco matně grafitové lakování s leštěnou čelní plochou jim dodává jemnost a sportovní eleganci.

AEZ North. Šitý na míru speciálně pre vozidla značky Volvo.
North – nový design od značky AEZ je poslem nových trendů. Tento moderní design s dvojitými paprsky byl speciálně vyvinutý pro populární automobily značky Volvo střední třídy, jakými jsou například XC60, XC40, V90 Cross Country, V60 a V40 a pro limuzíny S90 a S60. AEZ North je dostupný ve dvou barevných provedeních v rozměrech od 18 do 21 palců a na většinu modelů je k dispozici v originálních rozměrech bez jakéhokoliv dodatečného zápisu do technického průkazu vozidla.

DOTZ

Protnutí designu a špičkového výkonu: DOTZ Suzuka
Novinka DOTZ Suzuka je symbolem sportovně-elegantního designu litých kol. Je dostupná v široké škále aplikací v pěti rozměrech ve variantě s černým lakem a v kombinaci černého laku a leštěné čelní plochy.

Nová hvězda. DOTZ Interlagos
Nový agresivní sportovní design s dvojitými paprsky DOTZ Interlagos zaujme moderním designem ve tvaru hvězdy. Design představuje nový expresivnější designový výraz značky DOTZ. Dostupný je s lakováním s titanovým leskem a s kombinací grafitového laku s leštěnou čelní plochou. Optimalizace hmotnosti kola zlepšuje jízdní vlastnosti vozu a ECE homologace umožňuje co nejjednodušší použití bez další administrativy.

Hmotnostně optimalizovaná kola pro malé vozy: DOTZ LimeRock
DOTZ LimeRock přináší změnu v mobilitě. Je k dispozici výhradně ve 4děrovém provedení určeném speciálně pro malé vozy jako FIAT 500, Opel Corsa, Ford Fiesta a Fiesta ST, Renault Clio, Citroen C3 a DS3. Z tohoto důvodu je jejich hmotnost optimalizovaná a mohou být použity bez jakékoliv dodatečné administrativy. Takto funguje jednoduchý a chytrý tuning!

ECE znamená maximální jednoduchost bez potřeby zápisu kol do technického průkazu
Kola s ECE certifikátem je možné bez váhání použít v České republice i v ostatních zemích EU bez dodatečného zápisu. Je to zkrátka chytrá alternativa k mnohdy dražším kolům od výrobce automobilu.