SLEDUJTE NÁS

ZAVOLEJTE NÁM

491 472 695

Novinka: Produkty ALCAR jaro 2021

Atraktivní novinky od značek DOTZ, AEZ a DEZENT pro první polovinu roku 2021

Nové designy a jejich barevné varianty znovu nabízí automobilovým fanouškům spoustu možností, jak si vylepšit svůj vůz.

DOTZ Lagunaseca dark & Lagunaseca grey

Pro maximální výkon – sportovní design dostupný v rozměrech až do 21 palců.

DOTZ LAGUNASECA Dark
DOTZ LAGUNASECA Grey

DOTZ SEPANG Blaze

Titanový lesk a leštěná čelní plocha – exkluzivita v nabídce DOTZ – vysoceleštěný design s netradičním designem s oky.

DOTZ SEPANG Blaze

DOTZ SPA Black & SPA Dark

Asymetrický desetipaprskový design s dynamickým zakřivením, stylové vícepaprskové kolo pro kompaktní vozy i modely střední třídy.

DOTZ SPA Black
DOTZ SPA Dark

DOTZ SUZUKA Blaze

Výjimečnost odlišuje. Zcela nová do vysokého lesku leštěná čelní plocha dělá z DOTZ Suzuka blaze jedinečný design. Metalické částice v laku vytvářejí efekt dvojitého lesku. Speciální vzhled stříbrné leštěné přední části kola dokonale doplňuje novou techniku lakování. Pro řidiče modelů BMW 3 a BMW 4 je kolo k dispozici se schválením ECE.

DOTZ SUZUKA Blaze

AEZ ARUBA Dark & ARUBA Graphite

Design paprsků ve tvaru V je technicky i vizuálně šitý na míru vozům střední a vyšší střední třídy značek Audi a VW, které ho, díky schválení ECE, mohou využít bez potřeby zápisu do TP vozidla.

AEZ ARUBA Dark
AEZ ARUBA Graphite

AEZ LEIPZIG Black & LEIPZIG Dark

Paprsky ve tvaru Y pro velká vozidla v segmentu SUV. S ECE schválením a tedy bez potřeby dodatečného zápisu do TP vozidla. Vývoj designu Leipzig se zaměřil na škálu rozměrů od 20 do 22 palců pro vozidla SUV prémiového segmentu, jakými jsou například Porsche Cayenne, BMW X5 a X6, Range Rover a Range Rover Sport.

AEZ LEIPZIG Black
AEZ LEIPZIG Dark

AEZ TIOGA Graphite & TIOGA Titan

Design paprsků ve tvaru V je technicky i vizuálně šitý na míru vozům střední a vyšší střední třídy značek Audi a VW, které ho, díky schválení ECE, mohou využít bez potřeby zápisu do TP vozidla.

AEZ TIOGA Graphite
AEZ TIOGA Titan

DEZENT TR Dark

Design paprsků ve tvaru V je technicky i vizuálně šitý na míru vozům střední a vyšší střední třídy značek Audi a VW, které ho, díky schválení ECE, mohou využít bez potřeby zápisu do TP vozidla. Nově v barevné variantě Dark (zde jsme vám představovali varianty DEZENT TR Silver a DEZENT TR Black).

DEZENT TR Dark

Všechny novinky naleznete již nyní ve veřejném 3D konfigurátoru kol na www.alcar.cz a můžete zakoupit naším prostřednictvím.

#alcar #disky #aez #dotz #dezent #pneutrunecek #litakola #2021 #novinky #lagunaseca #sepang #spa #suzuka #aruba #leipzig #tioga #tr

zdroj: Alcar.cz