SLEDUJTE NÁS

ZAVOLEJTE NÁM

491 472 695

Nové dezény disků pro 2023-2024

ALCAR Novinky

ALCAR přichází s dalšími zbrusu novými litými koly od značek AEZ a DEZENT v různých barevných variacích. Nabízí tak opět velký výběr možností vylepšit si svůj vůz.

AEZ Alaska Dark

Novinka AEZ Alaska Dark nově doplňuje dříve představenou variantu AEZ Alaska Black a i v tomto případě se jedná o sportovní dynamické vícepaprskové kolo pro elektromobily.

V rozměrech od 9×20 až 11,5×21 palců nabízí vícepaprskový design Alaska od AEZ ještě více sportovnosti dokonce i futuristickým prémiovým vozům. Dostupný v kombinaci černého laku a leštěné čelní plochy nebo celoplošného černého lesklého laku.

Chtěli byste trochu více sportovnosti? Rovné linie, kompaktní středová část a výrazné detaily designu AEZ Alaska zaručují dynamiku a eleganci zároveň. Středový AERO prstenec se svou asymetrickou strukturou vytváří působivý design a umožňuje optimalizaci hmotnosti kola. Kolo je homologováno v originálních rozměrech pro sportovní elektromobily Audi e-tron GT a Porsche Taycan.

AEZ Alaska Dark

DEZENT KB Silver

DEZENT KB silver svým dynamickým vzhledem ukazuje, že dobrý design může odrážet dobrou technologii.

Jednoduše elegantní design s nosností až 810 kg zazáří v rozměrech od 16 do 19 palců například na modelech VW T-Cross, Hyundai Santa Fe nebo Volvo XC40.

DEZENT KB Silver

DEZENT KB Dark

Univerzální pomocník od značky DEZENT. Design DEZENT KB dark díky svým zakřiveným, rozšiřujícím se paprskům vytváří výjimečně dynamický vzhled.

Černý lak v kombinaci s leštěnou čelní plochou vytváří působivý design. S nosností až 810 kg a rozměry 16 až 19 palců dokazuje DEZENT KB dark, že je skutečným univerzálem.

DEZENT KB Dark

DEZENT AR Black

Nový dvoupaprskový design od DEZENT se pyšní symetrickými paprsky s elegantními liniemi, které vozu dodají dynamiku.

V designové černé variantě poskytuje DEZENT AR čistý sportovní vzhled. V rozměrech od 18 do 20 palců a se schválením ECE nabízí skvělou příležitost pro individualizaci vašeho vozu.

DEZENT AR Black

DEZENT AR Dark

Se svými rozvírajícími, symetrickými paprsky nabízí DEZENT AR pohyblivý, dynamický vzhled.

Leštěný design dodává kolu sportovní i elegantní nádech, který vynikne například na modelech Renault Megane E-Tech, VW ID.3 nebo Cupra Born. S nosností až 890 kg a dostupnými rozměry od 18 do 20 palců nabízí DEZENT AR atraktivní vylepšení vašeho vozu.

DEZENT AR Dark

DEZENT KC Black

Klasický design dvojitých paprsků DEZENT KC se přizpůsobí širokému spektru automobilů se 6děrovým uchycením.

DEZENT KC Black nevyniká jen vzhledem, ale i svými technickými schopnostmi. Nosnost 1 350 kg, schválení ECE a dostupnost od 16 do 18 palců nabízejí automobilům v segmentu on- a off-road příležitost zaujmout po vizuální i technické stránce.

DEZENT KC BLACK

DEZENT KC Dark

Offroady, pick-upy a dodávky jsou pro DEZENT KC dark snadnou výzvou.

S nosností až 1 350 kg a se schválením ECE působí kolo vizuálně i technicky nekompromisně. V provedení s černým lakem a leštěnou čelní plochou v rozměrech od 16 do 18 palců dodá DEZENT KC vozidlu nový švih.

DEZENT AR Black

ALCAR 3D konfigurátor kol – Digitální pomocník pro výběr kol

Přesnost detailů v 360° pohledech na vozidla byla v ALCAR 3D konfigurátoru u nejnovějších modelů vozidel ještě vylepšena. Rozsáhlý výběr kol, rozšířený o všechny nové designy, si můžete okamžitě prohlédnout ve fotorealistické kvalitě na požadovaném automobilu. Obdržíte veškeré informace o kolech, pneumatikách i senzorech monitorování tlaku v pneumatikách. Zelený filtr doporučení „DOPORUČUJEME“ znamená, že kola lze dát na vozidlo bez dalších úprav podběhů atd.

Chcete vidět, jak vypadají nové disky na vašem automobilu? Podívejte se do 3D konfigurátoru ALCAR hned teď!

zdroj: ALCAR