SLEDUJTE NÁS

ZAVOLEJTE NÁM

491 472 695

Nové dezény disků pro zimu 2022/2023

Novinky ALCAR na zimu 2022-2023

Atraktivní novinky od značek AEZ a DEZENT nejen pro nadcházející zimní sezónu

ALCAR odkryl svých pět nových designů, které si připravil pro druhou polovinu letošního roku: AEZ Berlin, specialista na Mercedes, DEZENT TV pro těžké váhy, DEZENT AO pro elektromobily,DEZENT KT pro městské vozy asijského původu a DEZENT TO, sportovně-elegantní všestranný design.

ALCAR se již naplno věnuje chladnější části roku. „SRC“ je magická zkratka, která odstraňuje náš strach ze silniční soli, ledu, sněhu a štěrku. Zkratka představuje speciální 3vrstvý lak, který funguje jako neviditelný ochranný štít litého kola.

AEZ Berlin

Sportovní nebo elegantní – vylepší každý vůz s hvězdou na kapotě

Vozy Mercedes jsou již mnoho let synonymem špičkové kvality a stylového designu. Mezi třídou A a třídou S se otevírá rozmanitý svět prémiových vozů, který pokrývá širokou škálu od plně elektrických vozů EQA až po sportovní modely AMG. AEZ Berlin byl vyvinut speciálně pro vozy s hvězdou v logu a se svým klasickým vícepaprskovým designem se stane dokonalým společníkem modelů Mercedes. 5ti děrové vícepaprskové kolo je dostupné ve dvou barevných odstínech black a dark.

AEZ Berlin black je sportovní variantou vícepaprskového designu, který díky leštěnému lemu ráfku dodává známému stylu Mercedesu výrazně sportovní vzhled. Naproti tomu AEZ Berlin dark staví na leštěné čelní ploše a hraje si s elegantním kontrastem mezi černým lakem pozadí a zářící přední části paprsků.

Se svými dvěma designovými variantami black a dark padne AEZ Berlin jako ulitý modelům Mercedes A-, B-, C- a E-třídy a díky vysoké nosnosti až 775 kg na kolo jej lze také namontovat na modely GLC, elektrický EQA i několik variant AMG. Díky ECE schválení je kolo možné používat bez nutnosti dodatečného zápisu do TP vozidla! AEZ Berlin je dostupný v rozměrech od 7,5×18 do 9,0×19 palců.

Alcar novinka pro zimu 2022-2023

DEZENT TV

Kolo na míru pro rodinu VW T, dodávky a SUV

S nosností až 1 050 kg se nový DEZENT TV dokonale hodí pro velké automobily jako jsou VW T5/T6/T7 Multivan, Mercedes V-třídy, Citroën Traveller, Opel Zafira nebo Toyota Proace. DEZENT TV lze použít také na SUV nebo elektromobilech, jako jsou VW Tiguan, Škoda Enyaq a Karoq, Land Rover Velar, BMW X4/X5, Mercedes EQS, EQC, GLC nebo CLC-Coupe. A co je nejlepší: V kompletní škále rozměrů od 16 do 20 palců je k dispozici mnoho položek v OE rozměrech se schválením ECE.

DEZENT TV je k dispozici ve třech výrazných povrchových úpravách: stříbrnélesklé černé a v kombinaci černého laku a leštěné čelní plochy.

Alcar novinka pro zimu 2022-2023

DEZENT AO

Ve stylu moderních trendů

S výrazně stylizovaným DEZENT AO, který byl vyvinut speciálně pro oblíbené elektromobily, je DEZENT v čele nejnovějších trendů. Díky užitečné hmotnosti až 810 kg je DEZENT AO ideálním sparingpartnerem pro BEV jako Audi Q4 e-tron, Mercedes EQC/EQA, Škoda Enyaq, Hyundai Ioniq 5, Kia EV6, VW ID.3/ID.4 , Polestar 2, Volvo XC40 Recharge nebo Tesla Model 3. Pro tyto modely je k dispozici schválení vybavení ECE v originálním rozměru a homologace jsou dokončeny i na mnoho dalších vozů. DEZENT AO je k dispozici v 19 a 20 palcích.

DEZENT AO vyniká díky svým AERO designem a konkávní strukturou v paprscích, která kola dodává trojrozměrnost. DEZENT AO je k dispozici s lesklým černým lakem a v kombinaci černého laku a leštěné čelní plochy. Paprsky DEZENT AO dark se směrem k lemu ráfku rozšiřují a zapuštěnými geometrickými tvary dodají každému vozu charakter a zvýší jeho estetický vzhled.

Alcar novinka pro zimu 2022-2023

DEZENT KT

Na míru pro asijské městské vozy

Německý výrobce kol si připravil speciální 4děrový design DEZENT KT, který má nosnost až 475 kg a je k dispozici v rozměrech 6,0×15 a 6,0×16 palců. Kolo je k dispozici v originálních rozměrech například pro Kia Stonic a Rio nebo Hyundai i10 a i20 včetně všech hybridních nebo plně elektrických variant uvedených modelů. Kolo je homologováno i pro další vozy této třídy se 4 děrovým uchycením. Motoristé mohou pro svůj vůz vybírat z varianty s matným grafitovým lakem nebo s šedým metalickým lakem a leštěnou čelní plochou.

DEZENT KT vděčí za svou přitažlivost dynamicky tvarovaným dvojitým paprskům, které jsou mírně zapuštěné a směrem k lemu ráfku se rozšiřují.

Alcar novinka pro zimu 2022-2023

DEZENT TO

Energický univerzál

Sportovní, dynamický, stylový – design DEZENT TO s paprsky ve tvaru V zaručuje atraktivní podívanou. S nosností až 755 kg a širokou škálou dostupných schváleních ECE v originálních rozměrech je toto kolo vhodné pro téměř každý vůz včetně hybridních vozů a elektromobilů. DEZENT TO je s 5ti děrovým uchycením k dispozici v rozměrech od 17 do 19 palců.

DEZENT TO je k dispozici v barevných variantách s lesklým černým lakem a s černým lakem v kombinaci s leštěnou čelní plochou, které podtrhují sportovně dynamický vzhled kola. DEZENT TO dark vypadá stylově i elegantně, zatímco jeho lesklý černý protějšek je spíše o zdůraznění otevřeného designu a tím i sportovního vzhledu DEZENT TO black.

Alcar novinka pro zimu 2022-2023

Všechny novinky naleznete již nyní ve veřejném 3D konfigurátoru kol na www.alcar.cz a můžete zakoupit naším prostřednictvím.

zdroj: ALCAR