SLEDUJTE NÁS

ZAVOLEJTE NÁM

491 472 695

Představujeme pneu: Continental UltraContact

Continental UltraContact

Pro tisíce a tisíce kilometrů

Nová řada pneu poskytující ultra dlouhou životnost přesahující očekávání zákazníků! První letní produkt Continental pro náhradní potřebu se zaměřením jen na požadavky koncových uživatelů a fleetu z pohledu „ultra“ dlouhé životnosti produktu.

Užij si mimořádný kilometrový výkon díky naší zbrusu nové směsi YellowChili.
Extrémní robustnost našich plášťů UltraShield tě nikdy nezklame.
Jízdní vlastnosti na mokré vozovce a nízká hlučnost tě přesvědčí.

Continental UltraContact
Continental UltraContact

Náš recept na radost z jízdy, která vydrží mimořádně dlouho

Určitě si víc užíváš radost a zábavu při řízení auta než starosti spojené s výběrem nových pneumatik. UltraContact se směsí YellowChili a optimalizovaným dezénem přináší mimořádné vysoký kilometrový výkon a bezpečnou a klidnou jízdu. Nákup nových pneumatik nebudeš muset řešit opravdu hodně dlouho.

Continental UltraContact

Cesty plné výmolů tuto pneumatiku nezdolají

Řízení je radost, když víš, že tě skoro nic nezastaví. Nové pneumatiky UltraContact jsou vyvinuté tak, že tě v tomto pocitu podpoří. Univerzální konstrukce s odolným pláštěm UltraShield zajistí skvělou ochranu proti poškození. Přejeme ti hodně pohodových kilometrů na všech cestách. Na cestách perfektních, ale i méně dokonalých.

Continental UltraContact

Pro bezpečnost i v dešti

Chceme, aby sis každý kilometr za volantem užil. Bez ohledu na počasí – ať svítí slunce nebo padá déšť. Vysoký počet lamel, které mají unikátní tvar, zvyšuje účinnost odvádění vody, snižuje riziko vzniku aquaplaningu a zkracuje brzdnou dráhu v dešti. Speciální tlumení hluku v dezénových drážkách pak zajišťuje i výrazné snížení hlučnosti. Jde nám zkrátka o to, aby každá tvoje jízda byla bezpečná a komfortní.

Continental UltraContact

Specifikace

Rozměry v mm:
155–245


Profilové číslo:
40–80


Průměr v palcích:
14–20


Rychlostní index:
T–Y

Hodnoty EU štítků
Spotřeba paliva: B–C
Přilnavost za mokra: A
Vnější hluk: A–B (68–72 db)

Continental UltraContact