SLEDUJTE NÁS

ZAVOLEJTE NÁM

491 472 695

Nové dezény disků pro rok 2023

Nové designy kol pro rok 2023

ALCAR přichází se čtyřmi zbrusu novými litými koly od značek AEZ a DOTZ v devíti barevných variacích, které milovníkům aut nabízí velký výběr možností vylepšit si svůj vůz pro jaro 2023.

Ať už jde o kompaktní nebo střední třídu, SUV nebo elektrické sportovní vozy, možnosti použití nových designů jsou velmi rozmanité a díky schválení ECE jsou k mání pro mnoho vozů i v originálním rozměru.

AEZ Alaska

Novinka AEZ Alaska je na míru vytvořena pro elektrické sportovní vozy Porsche Taycan a Audi e-tron GT. Ve dvou barevných variantách s leskle černým lakováním a v kombinaci černého laku a leštěné čelní plochy nabízí možnost individuálního zkrášlení těchto vozů.

V rozměrech od 9 x 20 do 11,5 x 21 palců je design AEZ Alaska schválen pro tyto elektromobily v originálních rozměrech. Sportovní elektromobily doplní svým mohutným vzhledem a díky optimalizované hmotnosti podpoří i jejich agilitu.

AEZ Alaska

AEZ Montreal

AEZ Montreal je sportovně elegantní design s dvojitými paprsky, který je k dispozici ve dvou barevných provedeních. Kompaktní středová část s 5 otvory tvoří s úzkými paprsky harmonický celek. 

Vysoká nosnost a rozměry od 18 do 20 palců umožňují vyšperkovat design mnoha automobilů včetně asijských a francouzských modelů vozů jakými jsou Toyota RAV4, Kia Sorento nebo Renault Megane E-Tech.

AEZ Montreal

DOTZ LongBeach

LongBeach je první design od značky DOTZ vyvinutý na míru pro vozy SUV. Motoristé si mohou vybrat ze dvou barevných variant tohoto designu s paprsky ve tvaru Y. LongBeach je dokonalým společníkem pro střední i velké zástupce třídy SUV od Audi až po Volvo.

V rozměrech 9×20 až 10,5×22 palců a s nosností až 1 054 kg je DOTZ LongBeach pro tyto vozy perfektním řešením i díky mnoha aplikacím v originálních rozměrech.

DOTZ LongBeach

DOTZ Fuji

Extravagantní design překřížených paprsků DOTZ Fuji se pyšní konstrukcí se sníženou hmotností. Sportovní lité kolo je k dispozici v rozměrech od 7,5×18 do 9×20 palců. Svým atraktivním vzhledem doplní mnoho modelů kompaktní a střední třídy jako je BMW řady 5, Cupra Born, Mercedes třídy C, Seat Ateca, Škoda Octavia, VW Golf a mnoho dalších.

Varianta s lesklým zlatým lakem dodá automobilům jedinečný charakter. Kromě toho je DOTZ Fuji k dispozici také v povrchové úpravě s šedým metalickým lakem a s černým lakem doplněným leštěnou čelní plochou. Díky variantě se 4děrovým provedením se kolo v rozměru 18 palců perfektně hodí také pro vozy Stellantis Group (Fiat, Citroen, Peugeot).

DOTZ Fuji

ALCAR 3D konfigurátor kol – Digitální pomocník pro výběr kol

Přesnost detailů v 360° pohledech na vozidla byla v ALCAR 3D konfigurátoru u nejnovějších modelů vozidel ještě vylepšena. Rozsáhlý výběr kol, rozšířený o všechny nové designy, si můžete okamžitě prohlédnout ve fotorealistické kvalitě na požadovaném automobilu. Obdržíte veškeré informace o kolech, pneumatikách i senzorech monitorování tlaku v pneumatikách. Zelený filtr doporučení „DOPORUČUJEME“ znamená, že kola lze dát na vozidlo bez dalších úprav podběhů atd.

Chcete vidět, jak vypadají AEZ Alaska, AEZ Montreal, DOTZ LongBeach a DOTZ Fuji na vašem automobilu? Podívejte se do našeho 3D konfigurátoru hned teď!

zdroj: ALCAR