SLEDUJTE NÁS

ZAVOLEJTE NÁM

491 472 695

Soutěž Goodyear „Kup zimní, vyhraj letní pneu a stylové Goodyear ceny“

Stručná pravidla soutěže

Soutěž Goodyear o celkem 112 cen probíhá v době od 28. 9. 2020 do 15. 11. 2020 na území České republiky.

Ve svém soutěžním profilu vytvořte svůj profil, zaregistrujte svůj nákup uvedením počtu zakoupených nových zimních nebo celoročních pneumatik Goodyear a nahrajte účetní doklad od prodejce, prokazující uvedený nákup. Originál účetního dokladu od nás s datumem vystavení pozdějším než 14. 9. 2020 uschovejte pro pozdější kontrolu a ověření nároku případně získané výhry!

Zapojit se do soutěže můžete již s jednouzakoupenou zimní nebo celoroční pneumatikou značky Goodyear. Čím více pneumatik Goodyear nakoupíte a zaregistrujete na webu ve svém profilu, tím více zvýšíte svoji šanci na výhru! Za nákup celé sady čtyř kusů pneumatik Goodyear máte dokonce hned tři šance na výhru. Ve svém soutěžním profilu můžete během doby konání soutěže zaregistrovat maximálně 20 ks zakoupených pneumatik.

Za každé zakoupené čtyři ks zimních nebo celoročních pneumatik Goodyear bude ve slosování každý týden o: 4x plechový hrnek, 1x o hodinky Goodyear a 1x o sadu letních pneumatik Goodyear.

Celkem se hraje o 98 ks originálních plechových hrnků Goodyear, 7 ks stylových hodinek Goodyear v dárkovém balení a 7 ks sad letních pneumatik Goodyear dle Vašeho výběru.

Výherci budou průběžně zveřejňováni na internetové stránce soutěže (a)nebo sociálních sítích společnosti Goodyear.

Více o soutěži zde na stránkách společnosti Goodyear

#soutez #zimnipneu #letnipneu #pneumatika #goodyear